ביטוח סייבר

התקפת סייבר עלולה לגרום נזק גדול לכל עסק וארגוןעם התפתחות הטכנולוגיה גדלה באופן מהותי התלות של הארגונים בתקינותם ואבטחתם של מאגרי מידע אלקטרונים.
סביבת העבודה המשתנה באופן תדיר והעובדה שכולנו מרחיבים את הפעילות שלנו ברשת ומשתפים במידע רגיש לרבות מידע כלכלי, אישי ורפואי מעמידה את החברות בפני אחד האתגרים הגדולים של העשור האחרון- התקפת סייבר.
התקפת סייבר היא בעלת פוטנציאל לגרום נזק גדול מאוד לכל עסק וארגון. הנזק הוא לא רק כספי אלא גם נזק למוניטין, נזק ללקוחות, חשיפה גדולה לתביעות ועוד.
על אף המאמצים האדירים שמושקעים באבטחת מידע לא ניתן למנוע לחלוטין נזקי סייבר. בעבר היתה תפיסה לפיה נזקי סייבר הם מנת חלקם של עסקים גדולים וחברות ענק אך המציאות מלמדת שדווקא עסקים קטנים ובינוניים נמצאים בסיכון גדול, בין השאר משום שאפשרויות ואמצעי המיגון שלהם קטנים וחלשים יותר.
ביטוח סייבר היא הדרך הטובה ביותר לעסק להגן על עצמו כנגד הנזקים שיגרמו לו עקב חדירה של גורמים עוינים לאתרי האינטרנט ומערכות המחשוב והמידע של העסק.

קרא עוד

ביטוח הסייבר מעניק את הכיסויים הבאים:

  1. כיסוי לנזקים שנגרמו לעסק- אובדן הכנסות, פיצוי עקב נזק למערכות המחשב, פגיעה במוניטין ותשלום דמי כופר במקרים של סחיטה.
  2. כיסוי נזקים לצדדים שלישיים – כיסוי לנזקים פיננסים שנגרמו עקב  דליפת המידע והפגיעה בצדדים שלישיים שכתוצאה מהתקפת הסייבר, לרבות פגיעת וירוסים במחשבי צד ג', תביעות דיבה והפרת זכויות יוצרים
  3. ניהול האירוע והפחתת הנזק – לאחר מתקפת סייבר מתחייבת תגובה מהירה לצורך תיקון וטיפול מהיר של הנזקים וחברת הביטוח תסייע בכך כבר מהרגע הראשון

את ביטוח הסייבר ניתן לרכוש כחלק מפוליסת עסק, כחלק מביטוח אחריות מקצועית או כפוליסה העומדת בפני עצמה והנתפרת במיוחד לצרכי ודרישות החברה המבוטחת


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם