ביטוח רכב

לנסוע בראש שקט עם ביטוח רכב מעולההמושג ביטוח רכב כולל שלושה סוגי ביטוח עיקריים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.
ביטוח חובה - על פי חוק (פקודת ביטוח רכב מנועי חדש תש"ל 1970) חל איסור על שימוש ברכב ללא ביטוח חובה בתוקף. ביטוח חובה מבטח נזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסעים ברכב ו/או לכל הנפגעים בתאונה כתוצאה משימוש ברכב.
ביטוח צד ג' -  ביטוח צד ג' לרכב מעניק כיסוי לנזק שגרם רכבו של המבוטח לרכב אחר או לרכוש של אדם אחר. ביטוח זה אינו מכסה נזקים שייגרמו לרכבו של המבוטח.
ביטוח מקיף - כיסוי ביטוחי במקרה של נזק לרכב של המבוטח במצבים שונים כגון: תאונות דרכים, אש, התפוצצות או התלקחות, ניסיון לגניבה, מעשה זדון ועוד. ביטוח מקיף כולל בדרך כלל גם ביטוח אחריות כלפי צד ג' לרכב.

מדוע צריך ביטוח רכב?
הרכב שלכם הוא נכס שחשוף לפגיעות שונות כגון תאונות, גניבות, מעשי זדון ועוד.
ביטוח חובה כשמו שכן הוא, חובה להחזיק בביטוח זה על פי החוק.

קרא עוד

ביטוח צד ג' ההוא בעל חשיבות רבה. גם הנהג הטוב והזהיר ביותר יכול להיקלע לסיטואציה בה עקב טעות או חוסר תשומת לב בה נגרם על ידי רכבו נזק משמעותי לרכב של צד שלישי. נזק שכזה פעמים רבות מגיע לעשרות אלפי שקלים, אותם תובע בעל הרכב שנפגע מהנהג הפוגע. אם הנהג הפוגע אינו בעל ביטוח צד ג' הוא ייאלץ לשלם את סכומי הפיצויים מכיסו במלואם.

או חוסר תשומת לב ניתן לגרום לנזק משמעותי לרכוש שיחייב אותנו בתשלום סכומים גבוהים מאוד לבעל הרכב הניזוק. על מנת שתדעו שהרכב שלכם מבוטח וכי במקרה הצורך לא תישארו בלעדיו, מומלץ לבטח את הרכב מעבר לרכישת ביטוח חובה הקבוע בחוק. ביטוח צד ג' וביטוח מקיף יספק כיסוי מלא, הכולל מעבר לכיסוי צד ג' גם כיסוי לרכב עצמו וכך תשלם חברת הביטוח למבוטח גם במקרים של נזק עצמי, גניבה וכיו"ב.

פתרונות ביטוח הרכב של רביבו סוכנות לביטוח
אמנם סוגי ביטוחי הרכב דומים מאוד ואינם משתנים בצורה דרמטית בין חברות וסוכנויות הביטוח, אך עם זאת ישנם היבטים בהם יש לנו יתרונות שהם ערך מוסף עבורך. מביניהם שני גורמים עיקריים הם המחיר והשירות.

מחיר - ברביבו סוכנות לביטוח תוכל למצוא פוליסות ביטוח לרכב המספקות מענה למגוון צרכים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

שירות - סוכני הביטוח של רביבו סוכנות לביטוח יעמדו לרשותכם וידאגו שתקבלו מענה מהיר ואיכותי, מרגע רכישת הביטוח ועד חליליה במקרה של תאונה ונזק.


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם