ביטוח זיהום ונזקי איכות סביבה

פוליסת ביטוח ייחודית לנזקי איכות הסביבהבשנים האחרונות חלה בישראל ובעולם כולו החמרה בכל הנוגע לנזקי איכות סביבה. אנו עדים יותר ויותר לאסונות ותקלות הגורמים נזקים עצומים לסביבה, ויוצרים בעקבות כך נזקים גדולים לאוכלוסייה ולכלכלה.
האסונות הללו, שברובם נגרמו כתוצאה מטעות אנוש, גוררים עלויות ומשאבים עצומים הנדרשים לשיקום ופיצוי. בנוסף, האכיפה והענישה שהחמירו משמעותית, יחד עם אקטיביזם ומודעות גוברת של אזרחים וארגונים ירוקים, מתורגמים בפועל לכמות הולכת וגדלה של תביעות משפטיות.
תאגיד המואשם בנזק סביבתי עשוי לאבד את רישיון העסק, לשלם קנסות כבדים לרשויות ופיצויי עתק לאוכלוסייה הנפגעת. מעבר לכך, הדירקטורים ונושאי המשרה בתאגיד חשופים באופן אישי לתביעות והליכים פליליים.
במקרים רבים בהם הואשמו חברות בגרימת נזק סביבתי, עלויות השיקום והניקוי היו גבוהות משווי החברות והחברות נסגרו עקב כך.
החשיפה הגוברת של תאגידים ונושאי משרה לסיכון הכרוך באירועים שכאלה הוליד צורך משמעותי בביטוח שיכסה תוצאות של גרימת נזקים סביבתיים,  הן נזקים בלתי צפויים עקב תאונה, והן הדרגתיים הנחשפים לאחר פעילות ארוכת טווח.

קרא עוד

לשם כך פותחה פוליסת ביטוח ייחודית לנזקי איכות הסביבה, הנתפרת באופן אישי עבור כל לקוח בהתאם לצרכיו. התאמת כיסוי ביטוחי לנזקי איכות סביבה למבוטח הינו תהליך מורכב ורגיש, הדורש היכרות מעמיקה עם העסק המבוטח, המגזר התעשייתי בו הוא פועל, הסביבה הפיסית בה הוא ממוקם והדינים והחוקים החלים על המבוטח והענף בו הוא עוסק.
ברביבו סוכנות לביטוח תוכלו לקבל את טיפול והשירות הטובים ביותר שיאפשרו לכם לקבל את כיסוי ביטוח נזקי איכות הסביבה הטוב והמתאים ביותר.

 


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם