ביטוח דירה

גם לבית שלך מגיע כיסויהבית שלך הוא נכס יקר, ולמרביתנו הוא הרכוש היקר ביותר שיש בבעלותנו.
מרבית הרכוש והחפצים היקרים והחשובים לנו, מבחינה כספית ומבחינה סנטימנטלית, נמצאים גם הם בבית. הדרך להגן עליהם היא באמצעות ביטוח הדירה.

הכיסויים אותם ניתן לרכוש בביטוח הדירה
ביטוח מבנה – כיסוי לנזקים הנגרמים למבנה ולחלקים הצמודים אליו דרך קבע עקב שריפה, נזקי מים ושיטפון, רעידת אדמה, נזקי טבע, פריצה, שברים תאונתיים ועוד.
ביטוח תכולה – כיסוי לנזקים הנגרמים לתכולת הדירה כתוצאה משריפה, נזקי מים ושיטפון, רעידת אדמה, נזקי טבע, פריצה, שברים תאונתיים ועוד.
ביטוח תכשיטים וחפצי ערך – זהו חלק חשוב מאוד בביטוח התכולה. ניתן להרחיב את הכיסוי ל"כל הסיכונים" מחוץ לבית וגם לחו"ל.
ביטוח צד ג  - כיסוי לנזקי גוף ורכוש לצדדים שלישיים .
ביטוח חבות מעבידים – כיסוי לנזקי גוף אשר נגרמו לעובדי משק הבית בעת עבודתם בבית המבוטח
ביטוח נזקי צנרת ושירותי חירום
ביטוח בפני רעידת אדמה ונזקי טבע

קרא עוד

המלצות שלנו בעניין ביטוח דירה

  • הזמנת סקר תכולה: אנו ממליצים להזמין באמצעותנו סקר תכולה. הסקר הינו ללא עלות וניתן לערוך אותו בעת ההצטרפות לביטוח או כאשר מתחדשת הפוליסה. הוא מתבצע על ידי שמאי הנשלח על ידי חברת הביטוח המבטחת את הדירה ותכולתה.
    מטרתו של הסקר הוא להכין דו"ח מפורט של כל תכולת הדירה בו מצוין גם ערכו ושוויו של כל פריט.  במקרה של תביעה סקר זה פותר בעיות רבות ומונע אי הסכמות וחילוקי דעות בנוגע לסכום הפיצוי שצריך לקבל מחברת הביטוח.
  • הוספת ערך הקרקע לביטוח המבנה למתגוררים בבית משותף
  • עסק המתנהל בדירה: רבים מנהלים מהבית עסק קטן. במקרה שכזה ניתן להרחיב את פוליסת ביטוח הדירה כך שתכלול כיסויים ביטוחיים הנדרשים לעסק.
  • ביטוח מבנה למשכנתא: עדיף לרכוש ביטוח זה באמצעותנו ולא באמצעות הבנק וזאת בין השאר משום שהביטוח הנמכר על ידי הבנקים אינו כולל כיסוי הצד ג' החשוב מאוד.

אנחנו עורכים עבור המבוטחים שלנו את השוואת המחירים וסקר השוק ואנו נחפש עבור כל לקוח שלנו את ביטוח הדירה המתאים לו ביותר מבין כל חברות הביטוח מבחינת הכיסויים והעלויות.


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם