ביטוח ימי

הביטוח ששומר על המטען שלכם גם בלב יםהאם אתם מייבאים או מייצאים סחורות – או אולי שולחים מטען מסוג אחר ממדינה למדינה? אם התשובה חיובית, כדאי שתהיו מודעים לסיכון שבאובדן ונזק למטען הזה. ברביבו סוכנות לביטוח, אתם יכולים להיעזר במומחיות שלנו בתחום כדי לבטח את המטענים שלכם בביטוח ימי.
מהו ביטוח ימי? למה הוא מיועד?
ביטוח ימי הנו שם כולל לביטוח מטענים הנשלחים ממדינה למדינה, בדרך הים והאוויר. משלוח מטענים בדרך זו מועד לסכנות רבות, מפגעי מזג האוויר ואסונות טבע, ועד למצבים ביטחוניים דוגמת סכסוכים אלימים וטרור, המאיימים על שלמותו של המטען והאפשרות שהוא יגיע ליעדו. ביטוח ימי מגן עליכם מפני האפשרות של נזק למטען, ודואג לפצות אתכם במקרה שנגרם נזק. עלות הביטוח והסיכונים שמבטחים מפניהם נקבעים בהתאם לגורמים שונים כגון סוג המטען, היעד, ועוד.
ביטוח ימי של רביבו סוכנות לביטוח
תחום הביטוח הימי אינו מתנהל לפי חוקי מדינת ישראל, אלא לפי כללי המשפט הבינלאומי. אם אתם רוצים לבטח את המטענים שלכם, אתם זקוקים למומחים בתחום – וברביבו סוכנות לביטוח נשמח להעמיד לרשותכם את המקצועיות והניסיון העשירים שלנו בנושא. אנו מודעים לחשיבות הרבה של יבוא ויצוא לעסקים רבים בתחום התעשייה והמסחר, יש לנו היכרות מעמיקה עם הצרכים והדרישות של עסקים ומטענים שונים, ואנו נתאים לכם את הביטוח הימי הנדרש לכל מטען.


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם